بهترین، مناسب‌ترین و کم‌ریسک‌ترین روش سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی و دارایی‌هایی دیجیتال، سرمایه‌گذاری غیرمستقیم از طریق صندوق‌ها و افرادی است که دانش و تجربه‌ی کافی جهت مدیریت سرمایه و پورتفوی را دارند. دو فاکتور مهم در بازارهای مالی و دارایی‌های دیجیتال وجود دارد که همه‌ی سرمایه‌گذاران به‌واسطه‌ی آن‌ها، نگران از دست رفتن سرمایه‌شان هستند: «نوسانات» و «اعتماد»

نوسانات شدید بازارهای مالی باعث افزایش ریسک و در نتیجه، احتمال زیان سنگین می‌شود؛ هم‌چنین، اعتماد به تبلیغات فریبنده‌ی شرکت‌های نامعتبر و شبکه‌های اجتماعی با هویت نامعلوم همراه با شعار و وعده‌ی سودهای ثابت و تضمینی نامتعارف (سیستم پانزی) در پروژه‌های ارزهای دیجیتال، باعث از دست رفتن سرمایه می‌شود.

متاوست (METAVEST)، نسل بعدی سرمایه‌گذاری، اولین توکن (ارز دیجیتال) سبد سرمایه‌گذاری در دنیا را با نام MEST ارائه داده است تا بهترین و کم‌ریسک‌ترین راهکار را جهت سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی و دارایی‌هایی دیجیتال معرفی کند.

پروژه‌ی متاوست، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، سهام، طلا، املاک، کالا، کامودیتی، متاورس، NFT و کسب و کارهای دیجیتال را با دید بلندمدت و حد ضررهای کوتاه‌مدت توسط افراد متخصص و باتجربه انجام می‌دهد و مناسب کسانی است که فرصت تحلیل و بررسی بازارها را ندارند و به‌دنبال سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های آینده‌دار با دید بلندمدت هستند. به‌عبارت دیگر، ارز دیجیتال MEST، مناسب افرادی است که نیاز به سرمایه‌گذاری تخصصی VIP در بلندمدت دارند.

توکن MEST در شبکه‌ی بلاک‌چین BNB Smart Chain یا BEP20 راه‌اندازی شده است که یکی از بهترین، امن‌ترین و سریع‌ترین شبکه‌ها است. تعداد کل واحدهای ارز دیجیتال MEST به‌صورت محدود 88 میلیارد است.

خرید ارز دیجیتال MEST از طریق وب‌سایت رسمی این پروژه به آدرس www.mest.finance انجام می‌گردد که به‌صورت غیرمتمرکز می‌توانید در پروژه‌ی متاوست سرمایه‌گذاری کنید.

ارز دیجیتال MEST در همه‌ی کیف‌پول‌هایی که از شبکه‌ی BNB Smart Chain یا BEP20 پشتیبانی می‌کنند، قابل نگهداری است. از جمله: Trust Wallet و SafePal Wallet
آموزش تصویری اضافه کردن توکن MEST به انواع کیف‌پول‌ها را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

قیمت و ارزش در بازارهای مالی دو مؤلفه‌ی مجزا می‌باشند. گاهی قیمت یک دارایی بیشتر از ارزش آن و گاهی کمتر است؛ این اختلاف باعث ایجاد فرصت‌های خرید و فروش در بازار می‌شود. در پروژه‌ی متاوست، قیمت و ارزش توکن MEST همواره با هم برابر است تا ریسک سرمایه‌گذاری ناشی از نوسانات قیمت کاهش یابد.

لیست دارایی‌های دیجیتال پروژه‌ی متاوست را می‌توانید از طریق لینک assets.mest.finance مشاهده نمائید؛ قیمت و ارزش خالص دارایی‌های متاوست (NAV)، ماهانه در وب‌سایت MEST به‌روز رسانی می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سرمایه‌گذاری در متاوست و ارز دیجیتال MEST می‌توانید به‌وسایت این پروژه مراجعه و Whitepaper و Roadmap آن را مشاهده کنید.

METAVEST; Meta Invest: Investing in Cryptocurrency, Stocks, Gold, Real Estate, Product, Commodity, Metaverse, NFT, and Digital Businesses
MEST: The First Investment Portfolio Token

********

در صورت تمایل می‌توانید جهت سرمایه‌گذاری در پروژه متاوست و خرید ارز دیجیتال MEST به‌صورت واریز ریالی از طریق لینک زیر اقدام نمائید.
توجه داشته باشید، حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری 450,000,000 ریال (45 میلیون تومان) معادل 1000 دلار و حداقل مدت سرمایه‌گذاری در پروژه متاوست، یک سال است؛ بدیهی است امکان فروش توکن MEST تا یک سال پس از خرید، میسر نیست.
ضمناً، در صورت واریز ریالی، یک درصد از مبلغ واریزی جهت کارمزد خرید و انتقال ارز کسر می‌گردد و معادل دلاری سرمایه به قیمت روز، ارز دیجیتال MEST دریافت خواهید کرد؛ در صورت پرداخت دلاری از طریق وب‌سایت رسمی پروژه، کارمزد کسر نمی‌گردد.
جهت واریز ریالی، لطفاً اطلاعات فرم پرداخت زیر را با دقت و کامل پر کنید و در قسمت «توضیحات»، آدرس کیف‌پول MEST خود را وارد نمائید. (راهنمای تصویری ساخت کیف پول MEST)

سرمایه‌گذاری در متاوست (ارز دیجیتال MEST)

جهت مشاوره‌ی اختصاصی رایگان (حضوری و آنلاین) ویژه‌ی متقاضیان سرمایه‌گذاری در پروژه‌ی متاوست به شماره‌ی 09129177848 پیام ارسال نمائید.

هم‌چنین، شرکت‌ها و کسب و کارهایی که تمایل دارند به‌عنوان سرمایه‌گذار و سهامدار در پروژه‌ی استارت‌آپی متاوست، اولین ارز دیجیتال سبد سرمایه‌گذاری در دنیا، سرمایه‌گذاری کنند، به شماره‌ی بالا پیام ارسال نمایند.